Ostatní

Žena v černém

25. února 2012 v 12:11 | Kattymencl
Vydařenou premiéru má za sebou nový horor Žena v černém. V pražské Lucerně se na premiéře sešlo spoustu filmových nadšenců, včetně čtenářů Brava, které bylo jedním z partnerů slavnostní předpremiéry! Ta doslova dýchala tajemnou a hrozivou atmosférou, kterou dokreslovaly svíčky před vstupem i čtyřlístek duchů, kteří dělali společnost moderátorovi akce, režiséru Jakubu Kohákovi. Po skončení promítání se navíc podávalo typicky hororové jídlo ... lahodné rakvičky!

"Harry Potter" Daniel Radcliffe bohužel na pražskou předpremiéru nedorazil, během té zahraniční ale řekl, že Žena v černém pro něj znamená další zlom v jeho herecké kariéře a je velmi rád, že mohl být součástí tohoto filmu.Pokud se rádi bojíte, určitě na nový horor, který do českých kin oficiálně vstupuje dnes, zajděte. Strach hned od prvních minut je zaručený!


No tak Žena v Černém je až od 15 let..
A tady je ještě jedno video k filmu..
A to je Český trailer..

Daniel nevěří na duchy.. :)

10. února 2012 v 17:58 | Kattymencl
Přesto nebo možná právě proto, že se Daniel od začátku své herecké kariéry objevuje v rolích úzce spjatých s nadpřirozenými silami, on sám na přízraky nevěří.
Jako Harry Potter měl on sám kouzelnou moc. Za pár týdnů ho uvidíš jako právníka Arthura Kippse v hororu Žena v Černém, kde se bude snažit přijít na kloub záhadným vraždám. Skutečný Daniel Jacob Radcliffe však na "bytosti mezi nebem a zemí" nevěří a má proto jednoduché vysvětlení: "Nikdy jsem žádného ducha neviděl, takže podle mě neexistují!"

Na druhou stranu však Dan přiznává, že při natáčení filmu Žena v černém, ho občas jeho herecká kolegyně Liz White pořádně vyděsila:"Její líčení bylo občas tak šílené, že jsem ji v první chvíli vůbec nepoznal a lekl jsem se. Můj názor na nadpřirozené bytosti to ale nezměnilo."

Daniel také přiznal, že občas by s herectvím nejraději seknul! "Stojím před kamerou od jedenácti let. Někdy mám pocit, že už nevím, kdo vlastně ve skutečnosti jsem. Kolikrát se přistihnu, že i ve svém osobním životě se chovám jako bych právě hrál. Doufám, že tenhle pocit brzy přejde, jinak bych s herectvím musel vážně skončit."

zdroj: Bravo.cz

Fanynka a Daniel :*

10. února 2012 v 17:49 | Kattymencl
Ahoj, omluva za to že sem se dlouho neozvala, ale dneska pár článků přidám no tady je první.. :D


Ne, Dan se zatím nechce oženit se svou přítelkyní Rosie Coker. Žádost o ruku přišla od jeho věrné fanynky, a to v přímém přenosu...
Daniel odpovídal na dotazy svých příznivců v obchodním centru The Grove v Los Angeles a o hlavu vyšší slečna star uvedla do pořádných rozpaků. S úsměvem na rtech a bez známky nervozity prohlásila: "Moje otázka zní,"klekla si: "Vezmeš si mě," a podala herci prsten.

V tom okamžiku filmový Harry Potter viditelně zrudl a upírajíc pohled na 'zásnubní prsten' nevěděl, co říct. Nakonec se vzpamatoval a mile odmítl:"Jsi úžasná a děkuji ti a také tě mám rád, ale měli bychom ještě poznat další lidi. Jsem si jistý, že kdyby tu byla moje holka, dala by ti požehnání. Lichotí mi to. Muselo to stát spoustu odvahy!" Nakonec dívku objal.

Po skončení akce pak Daniel svému manažerovi přiznal, že mu bylo velmi trapně, když si před něj slečna klekla. "Cítil, jak mu rudnou tváře a nevěděl, jak se má zachovat, tak z téhle žádosti udělal jeden velký vtip," popisuje manažer s tím, že něco takového se herci stalo poprvé.

To akademie pro udílení filmových cen Oscar vyvolala v Danovi naprosto opačné pocity! Při nominacích totiž opět zcela ignorovala pokračování Harryho Pottera, což herce pořádně naštvalo: "Nejde o tu cenu jako takovou, ale HP je úspěšná série. Lidé ho milují, tak proč ho porotci ignorují? Je v tom velká dávka snobství. Na těchto filmech pracovala spousta lidí, Oscar by byl odměnou pro ně pro všechny. Zdá se, že akademie ignoruje filmy pro děti, pokud je ovšem nenatočí Martin Scorsese. Viděl jsem film Hugo a říkám si, proč je tenhle snímek nominovaný a my ne? Jsem vážně naštvaný!"

No a je tady ještě video, z přímého přenosu..

Zdroj: Bravo.cz

V jakém stylu se oblíct.. :D

27. ledna 2012 v 22:10 | Kattymencl
No co třeba se oblíknout do stylu Nebelvíru, nebo je-li libo Mrzimoru...
Na mém druhém Affs našla společenské róby v kolejních barvách..
No mě osobně se asi nejvíce líbí havraspárský komplet (celý),
no a potom mrzimorský...
Tak tady je ale fotka a zajímaj mě vaše názory,
jaké šaty by ste si oblíkli.. :D
Nevím kdy se ozvu. .
Tak snad se nebudete nudit starejma článkama...

Ocenění na People´s Awards

13. ledna 2012 v 21:33 | Kattymencl
Zdravím, dneska sem zase po dlouhý době koukala ne web Brava a našla jsem tam ocenění filmu,
no a podle mého očekávání se tam oběvil i Harry Potter a Relikvie smrti 2 část:
No ale tady už je celý seznam Filmových scén:
Film: Harry Potter a relikvie smrti - část 2
Filmový herec: Johnny Depp
Filmová herečka: Emma Stone
Filmová ikona: Morgan Freeman
Akční film: Harry Potter a relikvie smrti - část 2
Akční star: Hugh Jackman
Filmové drama: Water for Elephants
Komedie: Ženy sobě
Komediální filmový herec: Adam Sandler
Komediální filmová herečka: Emma Stone
Filmový štáb: Harry Potter a relikvie smrti - část 2
Filmová star pod 25 let: Chloe Moretz
Hlas z animáku: Johnny Depp jako Rango z filmu Rango
Filmový superhrdina: Ryan Reynolds, Green Lantern
Nejlépe zpracovaná knižní předloha: Harry Potter a relikvie smrti - část 2


No tak snad ste všichni spokojeni..
Jestě se ozvu někdy během víkendu..

Parodie

11. ledna 2012 v 20:15 | Kattymencl
Ahoj, tak byla sem na face a našla jsem pár upravenejch fotek z HP,
no a tak proč to protahovat, tady jsou...
Jo a předem chci říct že se omlouvám,
protože se to někoho může dotknout,
je tam jeden nebo dva o známých celebritách..
Takže předem pardon..
No tak a tady sou ty obrázky.. :)


Chudá máma, jež dobyla svět..

7. ledna 2012 v 21:51 | Kattymencl
Autorka dnes už téměř legendárního (a bezesporu fenomenálního) Harryho Pottera J. K. Rowling neměla snadné začátky..


Ahoj....

18. července 2011 v 21:10 | honzaladman
Ahoj jsem novím spolumajitelem blogu no a nejsem moc výřečný takže se lehce představim a pak něco navrhnu takže sem Honza a je mi 11 a hraju na Super-Bradavicích a moje oblíbená postava je z Harryho Nevil(Matthew Lewis) takže budu většinou psát o něm =D. A ten návrh je že mě napadlo že bych sem psal povídky jako Katty a jako to dělají na jiných HP blozích co vy na to? Jestli jo nebo ne pište do komentářů. Díky moc.

 
 

Reklama