Chyby ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti

23. července 2013 v 20:00 | Myška
1. Když jsou Harry s Ronem na pánských záchodech, můžete vidět, jak se Ron spláchne dřív než Harry. Ovšem Harry se na ministerstvu objeví dřív než Ron. Divné, asi byla u Rona nějaká zácpa.

2. Když jde Harry s Ronem na pánské záchody, v jednom záběru stojí Ron v řadě za Harrym, ale v dalším záběru už oba stojí zárověn v druhé řadě.

3. Když Bellatrix drží Hermionu, má v pravé ruce nůž, ale po střihu ho už nedrží.

4. Když Bellatrix chce mučit Hermionu, nakloní se k Hermionině pravé ruce, ale po střihu je najednou na její levé ruce.

5. Harry s Hermionou stojí před domem Lily a Jamese Potterových, když k nim přijde Bathilda Bagshotová. Kolem ní je slyšet bzučící mouchy. Ale je štědrý den a sníh, čili pro mouchy jistě nevyhovující počasí, aby ještě k tomu létaly.

6. Když Ron Harryho vytáhne totálně promrzlého z jezera a Harry se opět oblékne, z nějakého nesmyslného důvodu si neobuje boty. Že by ho nohy nezábly?

7. Když přidou k Harrymu domů a chtějí se napít mnoholičného lektvaru, tak Pošuk řiká, že všem bylo 18 let a tudíš mohou kouzlit bez omezení a podobně. Ale čaroděj je dospěly od 17 let, kdy může bez omezení čarovat.

8. Voldemort zabije Charity Burbage po vyslovení "Avada". K zabití člověka je ale potřebná celé kletby, tedy "Avada kedavra". (Kdyby stačila polovina zaklínadla, byl by Harry mrtvý již ve druhém díle, kde, jak si jistě vybavíte, Dobby vyrazil hůlku z ruky Luciuse Malfoye dříve, než stihl dokončit vyslovení kletby).

9. Když jsou Harry, Ron a Hermiona na ministerstvu kouzel chránění pomocí mnoholičného lektvaru, Harryho podoba se vrátí zpět dříve, než podoba ostatních dvou. To je ale nesmysl, protože mnoholičný lektvar působí vždy jednu hodinu, pokud není použito nějaké odhalovací kouzlo, což nebylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Suki Luna Verča Suki Luna | Web | 21. srpna 2013 v 13:50 | Reagovat

Jojo, ty Harryho boty mě taky udivovaly! O.o :D Jinak většiny jsem si popravdě vůbec nevšimla :)
P.S. jsem zpátky, ale na jiném blogu, budeš chtít být stále SB? ^^ Doufám, že ano

2 Suki Suki | Web | 28. srpna 2013 v 16:01 | Reagovat

Už jsem si tě zapsala ;) U mě si změň jenom adresu blogu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama