Emma Watson

9. listopadu 2010 v 12:53 | kattymencl |  Životopisy
Emma W.
Emma Watson
Drsná Emma
Emma Charlotte Duerre Watson

Datum narození: 15. dubna 1990
Místo narození: Paříž
Významné role: Hermiona Grangerová

V mladém a útlém věku se po rozvodu rodičů odstěhovala do Oxforshire, kde žije dodnes. Toto místo se jí stalo osudným a v něm postupně zažívala rozkvět její herecká kariéra. Od ranného mládí se věnovala recitování a zcela náhodně se v 9 letech objevila i na prvním castingu světoborného filmu o Harry Potterovi. V okamžiku kdy producenti shlédli prezentaci malé Emmy, bylo téměř okamžitě vybráno a její budoucí herecký život byl odstartován právě rolí Hermiony.
Tato filmová role jí provází téměř celým životem a dospíváním. Nadanou Hermionu Grangerovou totiž zhmotnila ve všech dosavadních vydání tohoto velkolepého trháku. Její herecký výkon a ztělesnění role je natolik dobré úrovni, že nad její výměnou nikdo neuvažoval. Kromě její nejslavnější životní role se objevila také ve filmu Ballet Shoes, který byl natočen v roce 2007. Kromě její nejslavnější životní role se objevila také ve filmu Ballet Shoes, který byl natočen v roce 2007.
Emma Watson je velice charismatický člověk, který vyhledává společnost a miluje posezení se svými přáteli. Díky svému vrozenému uměleckému talentu je umění její největší vášní. Kromě jiného se velice aktivně věnuje poměrně náročným a neobvyklým sportům jako je házená nebo pozemní hokej. Své ladné a dokonalé pohybové vlastnosti naopak uplatňuje při hodinách tance, který obvykle spojí i se zpěvem. Její chytrost a intelekt s přehledem rozvíjí na dívčí škole v Headingtonu, hned vedle jejího oblíbeného studia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama